Журнал Математической физики, Анализа, Геометрии
2020, vol. 16, No 2, pp. 190-199   https://doi.org/10.15407/mag16.02.190     ( к оглавлению , назад )
https://doi.org/10.15407/mag16.02.190

Ricci Solitons of Four-Dimensional Lorentzian Damek-Ricci Spaces

Noura Sidhoumi

École Nationale Polytechnique d'Oran, B.P. 1523 El M'naouar Oran 31000, Algeria
E-mail: sidhoumi noura@yahoo.fr

Received October 8, 2018, revised November 28, 2019.

Анотація

У цій статті ми показуємо, що чотиривимірні лоренцеві простори Дамек-Річі не є солітоном Річчі. Це є узагальненням результату Taна і Денга (див.[11]), які довели, що ці простори не є солітоном Річчі лише відносно ліво-інваріантних векторних полів.

Mathematics Subject Classification 2000: 53C5015, 53B30
Ключові слова: простори Дамека-Річчі, солітон Річчі, ліво-інваріантні метрики, лоренцеві метрики

Download 293307 byte View Contents