Журнал Математической физики, Анализа, Геометрии
2020, vol. 16, No 3, pp. 221-227   https://doi.org/10.15407/mag16.03.221     ( к оглавлению , назад )
https://doi.org/10.15407/mag16.03.221

An Estimation of the Length of a Convex Curve in Two-Dimensional Aleksandrov Spaces

Alexander A. Borisenko

B. Verkin Institute for Low Temperature Physics and Engineering of the National Academy of Sciences of Ukraine, 47 Nauky Ave., Kharkiv, 61103, Ukraine
E-mail: aborisenk@gmail.com

Received June 2, 2020.

Анотація

Доведено узагальнення теореми Топоногова про довжину кривої у двовимірному рімановому просторі на випадок двовимірного простору Александрова.

Mathematics Subject Classification 2000: 53C44, 52A40
Ключові слова: $\lambda$-опуклі криві, двовимірний простір Александрова

Download 271503 byte View Contents