Журнал Математической физики, Анализа, Геометрии
2021, vol. 17, No 3, pp. 263-279   https://doi.org/10.15407/mag17.03.263      ( к оглавлению , назад )
https://doi.org/10.15407/mag17.03.263

On Steady Flows of Quasi-Newtonian Fluids in Orlicz–Sobolev Spaces

Farah Balaadich

University of Sidi Mohamed Ben Abdallah, Faculty of Sciences Dhar El Mahraz, B.P. 1796 Atlas, Fez, Morocco
E-mail: balaadich.edp@gmail.com

Elhoussine Azroul

University of Sidi Mohamed Ben Abdallah, Faculty of Sciences Dhar El Mahraz, B.P. 1796 Atlas, Fez, Morocco
E-mail: elhoussine.azroul@gmail.com

Received April 2, 2020, revised May 8, 2020.

Анотація

Стаття присвячена дослiдженню iснуванню слабких розв’язкiв для стацiонарних квазiньютонiвських течiй за допомогою наближень Гальоркiна i розв’язкiв у просторах мiр, а саме, мiр Янга, якi виявилися хорошим iнструментом для опису слабких розв’язкiв нашої задачi в просторах Орлича.

Mathematics Subject Classification 2010: 35J65, 35Q35, 46E30
Ключові слова: квазiньютонiвська рiдина, простори Орлича, слабка монотоннiсть, слабкий розв’язок, мiри Янга

Download 349458 byte View Contents